Для кого будуть корисними ці уроки? В першу чергу для новачків, які хочуть навчитися виготовляти власноруч якісні речі зі шкіри. Дизайнерів, які хочуть оволодіти корисними знаннями, освоїти нові навички та вийти у перспективний сегмент. Модниць і модників, які хочуть виділитися з натовпу та стати щасливими власниками ексклюзивних аксесуарів. Охочих зробити унікальний подарунок своїми руками. Майстрів по шкірі які хочуть підвищити майстерність та якість своїх шкіряних виробів.

Переваги моїх уроків та майстер-класів. Зрозумілі посібники з інструкціями для виготовлення Luxury виробів. Теоретичні знання та практичні навички — ручне шиття (сідловий шов), виготовлення шаблонів, оздоблення кромок, секрети вибору шкіри, інноваційні методики зшивання шкіряних виробів. Отримаєте дуже цінну інформацію яка зекономить вам кошти та час. Дізнаєтесь секрети та методи які використовують на виробництві відомого бренду Hermes. Відеоматеріали з унікальними порадами та таємницями шкіряного ремесла.

Результат навчання. Оволодієте основними принципами роботи зі шкірою. Дізнаєтесь про спеціальний професійний інструмент та його використання. Зможете виготовляти самостійно вироби зі шкіри. Відкриєте нові грані свого творчого потенціалу та, можливо, захочете змінити професію Отримаєте ідеї для натхнення, які ви можете використовувати для інших виробів. Підвищите свої знання та майстерність по шкіряному ремеслу. Отримаєте PDF шаблони шкіряних виробів Luxury лінійки. За максимальний короткий термін станене професійним майстром.