Привіт!

Я Олександр засновник ательє "Luxury-Handwork"

Дизайн, модні тенденції та шкіряна справа — це моя особиста насолода все своє життя. Скільки себе пам’ятаю, завжди цікавився дизайном різних сумок.

Потім у 2017 році зовсім випадково потрапив на курси по шкіряному мистецтву. Так я зрозумів, що займатися хочу лише цією справою. А після знайомства з талановитими майстрами аксесуарів Hermes відкрив для себе новий світ: умільці одного з найвідоміших у світі бренду сумок передали мені свої знання і секрети виробництва.

Але зупинитися на цьому я не міг. Тому продовжив удосконалювати свої вміння, багато вивчати нового. Здавалося, що моє бажання мати власне ательє стало якоюсь одержимістю. І це справді було головною мрією життя. Так і сталося.

Моя мрія здійснилася. Тепер у мене є своє ательє, а у поціновувачів дизайнерських речей — ексклюзивні сумки. До створення кожного аксесуару я підходжу серйозно: шукаю натхнення у повсякденних речах, наприклад, вигин фасад будівлі став ідеєю для декоративних швів. Далі вивчаю особливості стилю, приділяю увагу деталям і, звісно, багато експериментую. Без цього ніяк...